מרתון הכנה ממוקד לשאלת הניסוח בבחינת ההסמכה לעורכי הדין – חורף 2021

חוששים משאלת הניסוח בבחינת ההסמכה של לשכת עורכי הדין? מרתון תמציתי וממוקד בן 3 מפגשים בלבד, סמוך למועד הבחינה, יסייע לכם להפיג את החששות ולהגדיל את סיכוייכם להצליח בפתרון השאלה!

2 מפגשי הכנה + מפגש תרגול + חוברת הכנה תמציתית – 760 ש”ח.


בזום או במפגשים פרונטלים בקבוצות קטנות או אחד על אחד * הנחה לקבוצות מתמחים

שיעורי ההכנה יתקיימו בתחילת ובאמצע חודש דצמבר, סמוך לבחינה עצמה שתתקיים בתאריך 28.12.2021


עו”ד גלית לובצקי היא עורכת דין ותיקה המלמדת קורסים וסדנאות בכתיבה משפטית ונושאים משיקים במוסדות להשכלה גבוהה. המרתון מתקיים במתכונת של שיעורים פרטיים/קבוצות קטנות בהם נלמד את “שיטת הרמזים” שפותחה במיוחד להתמודדות עם מטלת הכתיבה, ונענה על השאלות הבאות: איך נדע איזו מטלה לבחור? במה להתמקד כדי לקבל מקסימום נקודות במטלת הכתיבה? ובעיקר – איך לחלץ רמזים מסיפור המקרה כדי לא לבזבז זמן בחינה יקר?!

תשובות לשאלות נפוצות

מדוע שווה להשקיע מאמץ ממוקד בשאלת הניסוח? שאלת הניסוח שווה 20 נקודות מתוך 100 הנקודות של בחינת הלשכה. כלומר פתרון טוב של שאלת הניסוח יכול להיות שווה ערך ל-12, 14, אפילו 16 ו-17 תשובות נכונות בשאלות ה”מקצועיות”, הסגורות (השאלות האמריקאיות).
מתי נערכת בחינת הלשכה? בחינת לשכת עורכי הדין חורף 2021 עתידה להתקיים ביום 28.12.2021. בהתאמה, מפגשי ההכנה יתקיימו בתחילת ובאמצע דצמבר על מנת שתגיעו למרתון אחרי הכרות עם החומר המקצועי ותוכלו להתמקד בפיתוח המיומנויות הדרושות באופן ייחודי לפתרון מטלות הכתיבה.

האם המרתון רלוונטי למי שלומד בקורס הכנה? כמובן! המרתון אינו תחליף ללימודים למבחני הלשכה, הוא נועד לתת דחיפה אחרונה, לחבר את הקצוות, לסייע להשיג כמה שיותר נקודות מתוך ה-20 האפשריות ובעיקר – לאפשר לכם להגיע לבחירת המטלה והמענה עליה רגועים ובטוחים ביכולות שלכם.
כיצד נערכים המפגשים? המפגשים ייערכו במתכונת של שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות או במתכונת אישית, בזום או במפגשים “אחד על אחד” בתל אביב. ניתן לערוך מפגשים קבוצתיים למתמחים המבקשים ללמוד יחד ולקבל הנחת קבוצה.
מהי חוברת ההכנה? חוברת ההכנה פותחה במיוחד עבור מרתון ההכנה לשאלת הניסוח והיא מרכזת בצורה תמציתית את הדרכים לגשת לפתרון מטלות הכתיבה בבחינות הלשכה. החוברת כוללת גם תרגילים שנכתבו עבור מרתון ההכנה בשיטת הרמזים.
האם ניתן להרשם רק למרתון המלא? לא! מתמחים הסבורים שהם אינם זקוקים למפגש תרגול יכולים להרשם למפגשי ההכנה בלבד (במחיר מופחת). כיוון שהמפגשים הם במתכונת אישית או בקבוצות קטנות, יש מקום לגמישות בהתאם לצורך. כך גם ניתן יהיה לקבוע מפגש תרגול נוסף (בעלות נפרדת) או להרשם למפגש תרגול בלבד
כיצד נרשמים למרתון ההכנה לשאלת הניסוח בשיטת הרמזים?
ממש כאן! השאירו פרטים או שילחו הודעת וואטסאפ למספר 058-5554680 ונתאם.

[wd_contact_form id=”3″]