הסדרת מעמד בישראל – השירותים המשפטיים

“גלית לובצקי – משרד עריכת דין” מלווה ומטפל בבקשות הסדרת מעמד בישראל של בן זוג זר הנשוי לאזרח/ית ישראל, בבקשות הסדרת מעמד בישראל של בן זוג זר הנשוי לתושב/ת ישראל, בקשות הסדרת מעמד בישראל של בן זוג זר של אזרח/ית ישראל לרבות בני אותו מין, בקשות הסדרת מעמד בישראל של בן זוג זר של תושב/ת קבע בישראל לרבות בני אותו מין, וכן בבקשות הסדרת מעמד בישראל של בני זוג תושבי אזור (פלסטינים מהשטחים) הכפופים לחוק האזרחות והכניסה לישראל (הוראת שעה).

כמו כן, המשרד מייצג בבקשות הסדרת מעמד מטעמים משפחתיים אחרים – הסדרת מעמד בישראל של קטינים שהוריהם שוהים בישראל, הסדרת מעמד לפי נוהל הורה קשיש, הסדרת מעמד מטעמים הומניטריים למי שאין לו מזמין מדרגה ראשונה בישראל וכן שדרוג למעמד קבע והתאזרחויות. המשרד מתמחה בבקשות מורכבות של הסדרת מעמד בישראל בהעדר מסמכים ממדינת המקור של המוזמן/ת וכן בבקשות הומניטריות ובשדרוג מהיתרי מת”ק של תושבי אזור מכוח הוראת השעה למעמד של תושב ארעי בפני הוועדה ההומניטרית, ובכל סוגי העררים והעתירות הרלוונטים החל מבית הדין לעררים ועד לבית המשפט העליון.

המשרד מעניק שירותי ייעוץ והנחיה לבני זוג המעוניינים להגיש את הבקשה בעצמם וללא ליווי משפטי או שמעוניינים לבחון אפשרות זו ולהערך לקראת ההליך הצפוי להם.
ניתן לערוך באמצעות המשרד הסכמי זוגיות לידועים בציבור ולזוגות נשואים.